regulamin zwrotów

ZWROT TOWARU

Masz prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Prawo to nie dotyczy osób, które nabyły towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc o wystawienie faktury VAT. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji drogą mailową: zuzuzooofficial@gmail.com.

Uproszczony zwrot towaru: 

  • Odeślij towar w ciągu 14 dni od otrzymania paczki, do paczki dołącz dokument zakupu.
  • Zwracany towar nie może mieć oderwanych metek oraz zabezpieczeń (zabezpieczenia przy odzieży w żadnym wypadku nie przeszkadzają w zapoznaniu się z towarem w ramach zwykłego korzystania)
  • Zwracany towar nie może nosić śladów używania ubrudzeń lub uszkodzeń
  • Zwracany towar należy zapakować i zabezpieczyć w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu w opakowanie odpowiadające jego gabarytom

Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.

Adres do zwrotu:

Przemysław Kupc

ul.Strzelców 30/38

81-586 Gdynia

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Zwrot należności realizowany jest w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zwrotu.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Firma Agata Kupc realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach projektu grantowego "SPECTRUM - Pomorski System Usług Doradczych". Projekt: WNG-SPE.01.2020/234. Całkowity koszt realizacji projektu 23 985 zł. w tym dofinansowanie z budżetu środków europejskich w kwocie 18 525 zł.